
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) погрожував Україні санкціями в зв'язку з забороною на участь наших атлетів в змаганнях, що проводяться на території Росії. За словами президента МОК Томаса Баха, організація зробила попередження нашій країні, відібравши у неї один з міжнародних турнірів, повідомляють Патріоти України.
"Ми втрутилися на різних рівнях, аж до президента України. Як результат, і їх перше попередження, змагання з армреслінгу, які є кваліфікаційними для юнацьких Ігор в Буенос-Айресі, були перенесені з України до Чорногорії. Як результат, українські атлети беруть участь в змаганнях в РФ ", - цитує Баха "Р-Спорт".
В Україні запроваджують нові піхотно-штурмові контракти, які мають стати одним із ключових елементів трансформації Сил оборони. Основний принцип нововведення — максимальна винагорода за виконання найризикованіших бойових завдань та чітко визначений тер...
У Лікарні Святої Анни Першого медоб’єднання Львова 42-річна переселенка з Одещини народила дев’яту дитину. Жінка виховує вже шістьох донечок та трьох синів. Про це у четвер, 18 червня, повідомили у пресслужбі Першого ТМО, передають Патріоти України. Ба...