Оце так: Окупанти затіяли облави на Кримському мосту

На Кримському мосту поліція зупиняє автобуси, проводить огляд речей з металошукачами і перевіряє паспорти, повідомляють Патріоти України.

У коментарі кримський блогер Леонід Кузьмін розповів, що у багатьох місцевих жителів дійсно були великі очікування від "будівництва століття": "Міст сприймався наче якась імперія життя. Але насправді всі побачили, що Кримський міст не виправдав своїх очікувань - ціни на продукти не знизилися, та й на інші товари теж".

"Тепер у людей нова ідея - будівництво залізничних колій на мосту, може, тоді стане краще", - іронізує блогер. Також Кузьмін повідомив, що під час виїзду та в'їзду на півострів Кримським мостом "правоохоронці" зупиняють громадський транспорт з метою огляду особистих речей.

"Що мені розповідали знайомі, які вже перетинали Кримський міст: при в'їзді громадський транспорт зупиняється працівниками поліції, а речі перевіряються за допомогою металошукача. Якщо є підозри, сумки розкриваються на огляд, і тільки після цього автобус може їхати далі", - розповів кримчанин.

Якщо їхати з боку Краснодарського краю, то там, за словами блогера, навіть паспорти перевіряють. "Не як на кордоні, але наявність дійсного паспорта вимагають, також оглядають речі. Поліцію запитували, вони сказали, що це з метою безпеки", - зазначив він.

Що стосується українців, то за його словами, жодних особливих критеріїв немає, просто ретельніше перевіряють і пробивають по базі, чи перебувають вони в якихось списках чи ні.

Джерело: Обозреватель

На Землі можуть знову з‘явитися динозаври? Вчені розповіли про наслідки глобального потепління

середа, 29 травень 2024, 9:23

Динозаври продовжують існувати поряд із нами у вигляді птахів - нащадків давніх крилатих рептилій. Але чи могли би "канонічні" динозаври, як-от, тиранозавр, трицератопс і стегозавр, еволюціонувати знову, якби клімат і температура повернулися до умов к...

Якщо видалити "Резерв+", чи зникнуть із застосунка дані - відповідь ТЦК

середа, 29 травень 2024, 8:57

Якщо після реєстрації видалити "Резерв+", всі внесені дані все одно залишаться у реєстрі військовозобов'язаних. Про це повідомила речниця Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Альона Кузіна в інтерв...