Національна поліція оголосила сувору догану 2 патрульним поліцейським, які затримували суддю Солом'янського районного суду Києва Вікторію Кицюк. Про це "Українським новинам" повідомив перший заступник начальника патрульної поліції Олексій Білошицький, передають Патріоти України.
"Обидвох патрульних притягнули до дисциплінарної відповідальності, їм оголошено сувору догану", – заявив він.
За його словами, догану патрульні отримали не за саме затримання судді, а за те, що не оформили необхідні документи. "Щодо самого затримання, то ми наполягаємо на тому, що патрульні мали рацію в тій ситуації", – зазначив Білошицький.
У той же час він повідомив, що прокуратура почала розслідування стосовно патрульних.
Як повідомлялося, 22 лютого Рада суддів розмістила на своєму сайті звернення до Національної поліції України, в якому висловила "глибоке обурення діями Національної поліції, пов'язаними з неправомірною спробою затримання судді Солом'янського районного суду Києва Вікторії Кицюк". Також РСУ звернулася до керівництва поліції з вимогою дати пояснення.
Прес-секретар Нацполіції Ярослав Тракало повідомив тоді, що такий інцидент мав місце, і це було пов'язано з порушенням правил дорожнього руху.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...