Оце так: У Книзі рекордів Гіннеса анексований Севастополь назвали "російським" (фото)

У сертифікаті Книги рекордів Гіннеса, який отримав громадянин Білорусі Олександр Бендіков в окупованому Росією Севастополі, місто вказане як територія РФ. Бендіков встановив у Севастополі світовий рекорд по балансуванню предметів, йдеться на сайті Guinness World Records, повідомляють Патріоти України.

"Олександр Бендіков (Білорусь/Росія) встановив у Севастополі, РФ, світовий рекорд по балансуванню предметів. Він утримав на одному цвяху ще 349 цвяхів", - йдеться на сайті.

У сертифікаті, який отримав білорус, місцем встановлення рекорду вказано "Sevastopol. Russian Federation". На дії Книги рекордів Гінесса Міністерство закордонних справ поки не відреагувало.


Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...