Оце так: У Києві обстріляли офіс Національної спілки журналістів

У п'ятницю, 1 лютого, невідомі обстріляли офіс Національної спілки журналістів України (НСЖУ), розташований у центрі Києва, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НСЖУ.

"У місті останнім часом з'ясування відносин з використанням вогнепальної зброї (а за попередніми висновками, мова йде саме про бойову, а не травматичну зброю) зустрічається досить часто", - повідомила секретар столичної організації НСЖУ Алла Малієнко. Уточнюється, що в результаті обстрілу пошкоджено вікно. На даний момент правоохоронці досліджують записи з камер спостереження. За попередніми даними, збиток склав 15-20 тисяч гривень.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...