А ви згодні? Вчені назвали найдепресивніший день нового року

"Синій понеділок" відрізняється від інших днів депресивним настроєм, невдалими рішеннями, низьким рівнем мотивації.

Ілюстрація: psyhosoma.com

Цього року найбільш депресивним днем назвали 15 січня - "синій понеділок". Такий розрахунок зробили британські вчені у 2005 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.

Для визначення дати "синього понеділка" враховують декілька факторів - погоду, рівень витрат (зокрема, різницю між боргом та платоспроможністю), кількість часу від Різдва, тривалість сонячного дня.

За словами вчених, "синій понеділок" відрізняється від інших днів депресивним настроєм, невдалими рішеннями, низьким рівнем мотивації.

Ця дата не обов'язково третій понеділок січня, хоча здебільшого так і буває. Кілька разів "синій понеділок" припадав на кінець січня.

Під час чергування на посту: У Львівському університеті внутрішніх справ застрелився 18-річний курсант

понеділок, 20 березень 2023, 15:59

Трагедія сталася у Львівському державному університеті внутрішніх справ у неділю, 19 березня. У виші застрелився 18-річний курсант. На офіційному сайті університету висловили співчуття через смерть студента другого курсу. Вказано, що розпочато службове...

У Гуляйполі цивільний вкрав автомат та влаштував стрілянину - один воїн загинув, багато поранених

понеділок, 20 березень 2023, 15:44

У місті Гуляйполе Запорізької області нетверезий цивільний чоловік вдарив військового, вкрав у нього автомат та влаштував хаотичну стрілянину. На місці трагедії загинув військовий. Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на поліцію та міського голо...