А ви згодні? Вчені назвали найдепресивніший день нового року

"Синій понеділок" відрізняється від інших днів депресивним настроєм, невдалими рішеннями, низьким рівнем мотивації.

Ілюстрація: psyhosoma.com

Цього року найбільш депресивним днем назвали 15 січня - "синій понеділок". Такий розрахунок зробили британські вчені у 2005 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.

Для визначення дати "синього понеділка" враховують декілька факторів - погоду, рівень витрат (зокрема, різницю між боргом та платоспроможністю), кількість часу від Різдва, тривалість сонячного дня.

За словами вчених, "синій понеділок" відрізняється від інших днів депресивним настроєм, невдалими рішеннями, низьким рівнем мотивації.

Ця дата не обов'язково третій понеділок січня, хоча здебільшого так і буває. Кілька разів "синій понеділок" припадав на кінець січня.

На шляху до колонізації Червоної планети: Дрон Ingenuity оновив власний політний рекорд на Марсі (відео)

неділя, 29 травень 2022, 10:21

Дрон NASA на Марсі Ingenuity зняв відео рекордного за відстанню польоту, повідомляє NASA. Сам політ відбувся 8 квітня, він був 25-м з початку місії. . Гелікоптер подолав 704 метри зі швидкістю понад 19 км/год, це був найшвидший та найдовший політ дрон...

На "Азовсталі" загинула військова медикиня - тіло Героїні забрати не змогли

неділя, 29 травень 2022, 10:10

На металургійному комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі загинула військова медикиня Наталія Стребкова. Жінці було 45 років, її життя обірвалося 15 квітня через російських окупантів. Про це у Facebook розповіли її донька Ірина Шматко та чоловік Олексій Гару...