"Озера кохання" з'явилися у Дубайській пустелі

У дубайській пустелі Al Qudra з’явилися штучні "Озера кохання". Вони зроблені у формі сердець, які перетинаються між собою.

Водойми незвичної форми можна побачити на картах Google. Про ці озера пише видання Khaleej Times, передають Патріоти України.

Дві водойми викопали так, щоб вони утворювали два серця та пересікалися між собою. Озера наповнені водою, а всередині них залишилися острівки. Навколо тут посадили дерева і виклали доріжки.

Поруч із серцями видніється слово Love, яке висадили за допомогою дерев. Новостворене озеро можна побачити на картах Google.

Вигляд озер на картах Google

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.