"Ознаки політизації процесу": В Європейській мовній спілці прокоментували скандал з MARUV

За вибір конкурсанта для "Євробачення" відповідає національний мовник, заявили в Європейській мовній спілці (EBU). Так, на сайті конкурсу прокоментували скандал з українською співачкою MARUV, повідомляють Патріоти України.

"Кожен мовник, який бере участь, несе відповідальність за вибір свого учасника для "Євробачення" відповідно до правил, встановлених Європейською мовною спілкою. Телекомпанія в даний час веде переговори, щоб оголосити представника для конкурсу цього року, і як тільки вони будуть підтверджені, будуть оголошені на офіційних каналах "Євробачення", - сказано в заяві.

В EBU додали, що кожен мовник "повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу". У тому, що відбувається, бачать "ознаки політизації".

"Соціальний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання діячів культури і інформаційних структур держави-агресора в цю дискусію фактично викликали політизацію результатів національного відбору", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше українська співачка MARUV прокоментувала ситуацію щодо "Євробачення-2019", на котре, як з'ясувалось, вона таки не поїде.

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.