Парафія першого єпархіального собору України проголосувала, щоб залишатись у РПЦ

За оцінками експертів, від 20 до 30% парафій колишньої УПЦ (МП) триматимуться Московської церкви. Особливо це стосується громад Півдня та Сходу країни. Хоча зі зміною юридичного підпорядкування на РПЦ ще якась кількість перейде до ПЦУ.

Свято-Духівський собор вирішив залишитися в РПЦ. Фото: khersondaily.com.

26 січня під головуванням митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, в конференц-залі Херсонського єпархіального Управління відбулися парафіяльні збори релігійної громади Свято-Духівського кафедрального собору Херсона. Як повідомляє сайт "Православна Херсонщина", «серед питань парафіяльного життя митрополит Іоанн поінформував присутніх і про сучасне становище Української Православної Церкви, передають Патріоти України.

За результатами зборів було винесено одноголосне рішення висловити свою підтримку Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, а також, незважаючи на "різну агітацію в ЗМІ про зміну перепідпорядкування парафій і переходу в ПЦУ, залишатися вірними канонічному Православ'ю і перебувати в лоні Української Православної Церкви, яку очолює Митрополит Київський і всієї України Онуфрій".
27 січня, після закінчення Божественної літургії, це рішення парафіяльних зборів було зачитано в Свято-Духівському кафедральному соборі, яку підтримали всі присутні на богослужінні».


Червень розпрощається зливами та смерчами: Синоптики прогнозують послаблення спеки в Україні

середа, 29 червень 2022, 14:56

Погода в Україні в останній день червня буде різною - від нестерпної спеки до прохолоди з дощами, грозами та навіть смерчами. За прогнозом синоптикині Наталі Діденко, 30 червня спекотно буде у західних областях, очікується максимально +30…+35 градусів,...

Спочатку намагаються викликати довіру: Як в Україні діють шахраї під час обміну валют

середа, 29 червень 2022, 13:39

Незважаючи на війну в Україні і непростий час для українського народу, знаходяться ті, хто намагається нажитися на людях, використовуючи шахрайські схеми під час обміну валют. Про найбільш популярні шахрайські схеми розповідає finance.ua, передають Пат...