
У громадському транспорті Києва почнуть приймати оплату біткоінами. Про це пише 112 Україна, посилаючись на джерела, наближені до КМДА, повідомляють Патріоти України.
"Це частина транспортної програми. Ми зобов’язані йти в ногу з часом і потроху відмовлятися від пережитків минулого у вигляді паперових квитків. Таким чином, ми також збережемо багато дерев, що є шляхом до екологічної безпеки країни", - заявило джерело видання.
Всього реформа включає у себе дві частини. Перша повинна перевести громадський транспорт на електронні квитки. Другою частиною планується встановлювати біткоін-термінали для оплати проїзду. Вона повинна завершитися 27 серпня
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...