"Патріотизм не в тому, на чому я їжджу і де живу": Пропутінську Родніну зловили на брудному лицемірстві

Ірина Родніна відпочивала на Гаваях, а тим, хто їй це нагадав, порадила не заздрити та не вважати себе більшими патріотами.

Ірина Родніна. Фото: РБК.

Знаменита триразова олімпійська чемпіонка з фігурного катання Ірина Родніна, яка зараз є депутатом від "Єдиної Росії" стала об'єктом обструкції в інтернеті. Під час інтерв'ю вона не змогла відповісти, чому новий рік провела на Гаваях, при тому що в Думі голосувала за закони, які обмежують діяльність американських громадян в Росії, передають Патріоти України.

"Здається лицемірством, коли ми займаємося вошивим патріотизмом. Коли починаємо кидатися гаслами, що цей ворог, а цей не ворог. Патріотизм полягає не в тому, де я проводжу час, - це заздрість. Не в тому, на чому я їжджу і де живу, - теж заздрість. Патріотизм - це твої вчинки і справи. I ті рішення, які приймаєш", - популістськи відповіла Родніна в інтерв'ю sports.ru.

Крім того Родніна вважає, що всі новини про негативний ефект від правління Путіна, це лише "розгойдування човна". "Треба приводити все в порядок і працювати з людьми, а не розхитувати країну. Одні вже домайданились, що жити нема на що", - підсумувала Родніна.

Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...

У Німеччині трагічно загинув 5-річний хлопчик з України - його придавило шафою

середа, 28 вересень 2022, 15:30

У Німеччині трагічно загинув хлопчик, який через війну з родиною евакуювався з України. На 5-річного Тимура Незбжицького впала шафа. Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України. Родина переїхала до німецького міста Гота. Трагедія сталася увече...