Зробимо покидька відомим. "П*дрила хоче стати популярним. Завтра на колінах розповідатиме, що його не так зрозуміли": Хам-маршрутник накинувся з кулаками на інваліда АТО (відео)

Неправедний гнів перевізника викликало запитання ветерана, на яких підставах той порушує закон. А також те, що хлопець записував хама на відео і відмовився стирати запис

В Обухові під Києвом водій маршрутки намагався побити інваліда війни. Про подію розповів та виклав запис користувач Twitter Duncan MacLeod, зазначають Патріоти України.

Йдеться про учасника конфлікту на Донбасі.

«Як хочеш, так і їдь! Мені однаково! »- почав він ображати хлопця у відповідь на прохання роз'яснити йому, на що той має право в громадському транспорті. Негідник щось там белькотав про Афганістан. І дуже непокоївся, що його знімають. Неприємна розмова закінчилася тим, що водій вдарив телефон ветерана, на який той його знімав і почав вставати з-за водійського місця. На цьому відеозапис обірвався.

. Мережа обурив цей факт. «Карма чекає», - пишуть люди. Однак найбільш змістовним та пророчим виявився комент самого Duncan MacLeod.

Хіти тижня. Пиляв тіло і пив, навіть гостей приводив: Моторошні подробиці вбивства професором студентки в Росії (фото, відео)

неділя, 17 листопад 2019, 9:00

В процесі розчленування чоловікові не раз ставало погано і він випивав. Саме тому, як розповів затриманий, він впав у воду, коли хотів втопити останки в річці. Студентка із Санкт-Петербурга (РФ) Анастасія Єщенко, яку розчленував викладач історії Олег С...

"Эх, прокачу!": На Росії літак звалився з неба у житловому секторі (відео)

неділя, 17 листопад 2019, 8:40

Подія сталася через технічний стан повітряного судна. У Ленінградській області Росії літак приземлився в приватному секторі, зламавши паркан та ледь не потрощивши сусідні будинки та зупинку громадського транспорту, повідомляють Патріоти України з посил...