Пенсій не буде? Путін похвалився будівництвом нового "мегамосту" в РФ

Президент Росії Володимир Путін похвалився початком будівництва нового мосту, який повинен зв'язати Сахалін і материкову частину країни, повідомляють Патріоти України.

"Знаю, що питання про будівництво мосту між Сахаліном і материком давно обговорюється, десятиліттями. І, як пишуть ваші депутати в листі, це давня мрія тих, хто на Сахаліні проживає, в тому числі це було б істотним фактором, що зкріплює населення, людей - можна приїхати, виїхати в будь-яку пору року, в будь-яку погоду, все зрозуміло", - сказав Путін. Оцінити будівництво моста має буде уряд Росії. Проект планують реалізувати частково на гроші регіонального бюджету.

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...