Пенсійний фонд прийняв за шахраїв: Стало відомо, як у РФ маскують дітей ГРУшників

Всім 56 дітям, котрі проживали в гуртожитку ГРУ, в графі "дата народження" додали по 100 років до реального віку.

У Міноборони РФ вміють "вдало" маскуватися. Ілюстрація: соцмережі.

Керівництво Генштабу Міноборони Росії засекретило дітей співробітників ГРУ, що проживали у відомчому гуртожитку на вулиці Маршала Бірюзова, де жив і Анатолій Чепіга, підозрюваний в отруєнні Скрипалів. Про це йдеться в розслідуванні журналіста Сергія Канєва і Центру "Досьє", передають Патріоти України.

Відповідне розпорядження силового відомства з'явилося в 2011 році, але дізналися про нього лише зараз і то випадково. Засекречування відбувалося наступним чином: всім 56 дітям, котрі проживали в гуртожитку, в графі "дата народження" додали по 100 років до реального віку. Тобто народженим в 2005 році вписували 1905 рік, в 2010-му - 1910-й.

У військовому відомстві повідомили, що інформація з'ясувалася після того, як Пенсійний фонд РФ звіряв списки столичних пенсіонерів і раптово виявив неврахованих столітніх жителів, які проживають в двох будинках. Співробітники фонду подумали, що це якась шахрайська схема, і навіть хотіли звернутися в поліцію, але вчасно втрутилося Міноборони і все пояснило.

Хіти тижня. Астрологи назвали головних щасливців листопада серед знаків Зодіаку

понеділок, 26 жовтень 2020, 9:00

Неможливе стане можливим... Астрологи назвали знаки Зодіаку, мрії яких здійсняться в листопаді 2020 року – таких щасливчиків шестеро. Про це пише slovofraza, передають Патріоти України. У Близнюків здійсниться мрія, пов'язана з роботою – їх приймуть на...

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...