Пенсійний фонд прийняв за шахраїв: Стало відомо, як у РФ маскують дітей ГРУшників

Всім 56 дітям, котрі проживали в гуртожитку ГРУ, в графі "дата народження" додали по 100 років до реального віку.

У Міноборони РФ вміють "вдало" маскуватися. Ілюстрація: соцмережі.

Керівництво Генштабу Міноборони Росії засекретило дітей співробітників ГРУ, що проживали у відомчому гуртожитку на вулиці Маршала Бірюзова, де жив і Анатолій Чепіга, підозрюваний в отруєнні Скрипалів. Про це йдеться в розслідуванні журналіста Сергія Канєва і Центру "Досьє", передають Патріоти України.

Відповідне розпорядження силового відомства з'явилося в 2011 році, але дізналися про нього лише зараз і то випадково. Засекречування відбувалося наступним чином: всім 56 дітям, котрі проживали в гуртожитку, в графі "дата народження" додали по 100 років до реального віку. Тобто народженим в 2005 році вписували 1905 рік, в 2010-му - 1910-й.

У військовому відомстві повідомили, що інформація з'ясувалася після того, як Пенсійний фонд РФ звіряв списки столичних пенсіонерів і раптово виявив неврахованих столітніх жителів, які проживають в двох будинках. Співробітники фонду подумали, що це якась шахрайська схема, і навіть хотіли звернутися в поліцію, але вчасно втрутилося Міноборони і все пояснило.

Відводив підбитий літак від житлових будинків: На Донеччині загинув 24-річний льотчик-герой

понеділок, 30 січень 2023, 16:59

На Донеччині під час виконання бойового завдання 27 січня загинув 24-річний пілот Данил Мурашко. На підбитому літаку, не зважаючи на малу висоту, він намагався відвести літак від житлових будинків у Краматорському районі, передають Патріоти України. У ...

Перемога близько? Найбільша авіакомпанія Європи готується до повернення в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 16:44

Найбільша авіакомпанія Європи Ryanair має намір повернутися в Україну відразу після перемоги України над Росією, передають Патріоти України. Як заявив генеральний директор Ryanair Майкл О'лірі, зараз авікомпанія активно наймає українських пілотів та бо...