Пенсійний фонд прийняв за шахраїв: Стало відомо, як у РФ маскують дітей ГРУшників

Всім 56 дітям, котрі проживали в гуртожитку ГРУ, в графі "дата народження" додали по 100 років до реального віку.

У Міноборони РФ вміють "вдало" маскуватися. Ілюстрація: соцмережі.

Керівництво Генштабу Міноборони Росії засекретило дітей співробітників ГРУ, що проживали у відомчому гуртожитку на вулиці Маршала Бірюзова, де жив і Анатолій Чепіга, підозрюваний в отруєнні Скрипалів. Про це йдеться в розслідуванні журналіста Сергія Канєва і Центру "Досьє", передають Патріоти України.

Відповідне розпорядження силового відомства з'явилося в 2011 році, але дізналися про нього лише зараз і то випадково. Засекречування відбувалося наступним чином: всім 56 дітям, котрі проживали в гуртожитку, в графі "дата народження" додали по 100 років до реального віку. Тобто народженим в 2005 році вписували 1905 рік, в 2010-му - 1910-й.

У військовому відомстві повідомили, що інформація з'ясувалася після того, як Пенсійний фонд РФ звіряв списки столичних пенсіонерів і раптово виявив неврахованих столітніх жителів, які проживають в двох будинках. Співробітники фонду подумали, що це якась шахрайська схема, і навіть хотіли звернутися в поліцію, але вчасно втрутилося Міноборони і все пояснило.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...