
Убита в Нікополі 13-річна Єлизавета Корешнікова, тіло якої у четвер, 5 липня, знайшли зі слідами ножових поранень поблизу дитячого табору"Великий луг", перед трагедією подзвонила мамі та сказала, що скоро з'явиться вдома, повідомляють Патріоти України.
"По дорозі з табору додому Ліза зателефонувала мамі, сказала, що скоро буде вдома. Після цього телефон дівчинки перестав відповідати", - заявили в прес-службі ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області.
У день смерті школярка провідала подругу, яка відпочивала в дитячому таборі за містом, на березі Каховського водосховища. Після зустрічі Ліза вирушила назад додому. Їй потрібно було пройти пару кілометрів лісосмугою до автобусної зупинки, але туди вона так і не дісталася.Поділитися
За словами поліцейських, зараз розглядається дві версії: вбивство з корисливих мотивів, оскільки телефон дівчинки так і не знайшли, і спроба зґвалтування. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 2. ст. 115 (умисне вбивство). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...