
Убита в Нікополі 13-річна Єлизавета Корешнікова, тіло якої у четвер, 5 липня, знайшли зі слідами ножових поранень поблизу дитячого табору"Великий луг", перед трагедією подзвонила мамі та сказала, що скоро з'явиться вдома, повідомляють Патріоти України.
"По дорозі з табору додому Ліза зателефонувала мамі, сказала, що скоро буде вдома. Після цього телефон дівчинки перестав відповідати", - заявили в прес-службі ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області.
У день смерті школярка провідала подругу, яка відпочивала в дитячому таборі за містом, на березі Каховського водосховища. Після зустрічі Ліза вирушила назад додому. Їй потрібно було пройти пару кілометрів лісосмугою до автобусної зупинки, але туди вона так і не дісталася.Поділитися
За словами поліцейських, зараз розглядається дві версії: вбивство з корисливих мотивів, оскільки телефон дівчинки так і не знайшли, і спроба зґвалтування. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 2. ст. 115 (умисне вбивство). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...
Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...