"Переконаний євроатлантист і патріот": Помер видатний український дипломат (фото)

Антон Бутейко помер у неділю, 10 березня.

Антон Бутейко. Фото: соцмережі.

Стало відомо про смерть видатного українського дипломата Антона Бутейка. Про це в Facebook повідомив український дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України.

"Помер посол Антон Бутейко. Дипломат і юрист, який багато доклав до становлення української дипломатії, зокрема, у виписці перших концептуальних зовнішньополітичних документів України. Переконаний євроатлантист і патріот. Вічна пам'ять!" - написав він.

Відзначимо, що Бутейко помер у неділю, 10 березня. Він - український дипломат, надзвичайний і уповноважений посол України, народний депутат України 2 скликання.

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...