"Переконаний євроатлантист і патріот": Помер видатний український дипломат (фото)

Антон Бутейко помер у неділю, 10 березня.

Антон Бутейко. Фото: соцмережі.

Стало відомо про смерть видатного українського дипломата Антона Бутейка. Про це в Facebook повідомив український дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України.

"Помер посол Антон Бутейко. Дипломат і юрист, який багато доклав до становлення української дипломатії, зокрема, у виписці перших концептуальних зовнішньополітичних документів України. Переконаний євроатлантист і патріот. Вічна пам'ять!" - написав він.

Відзначимо, що Бутейко помер у неділю, 10 березня. Він - український дипломат, надзвичайний і уповноважений посол України, народний депутат України 2 скликання.

Захищав Україну ще з 2014-го: В бою з росіянами загинув відомий волонтер

середа, 31 травень 2023, 22:54

На війні з російськими окупантами загинув волонтер ГО “Мотохелп” Віталій “Lucky” Коров'яковський. Про це повідомила ГО “Мотохелп”, передають Патріоти України. Віталій Коров'яковський з початку Майдану допомогав в Червоному Хресті у складі медиків-волон...

"Розповідав про "успіхи" брендів із РФ": Дружина Олександра Скічка посварилася з професором-росіянином у Мілані

середа, 31 травень 2023, 22:01

Дружина політика та колишнього ведучого Олександра Скічка, яка нині мешкає в Італії, посварилася з росіянином. Вона навчається у Мілані, в інституті Marangoni, там Єлизавета Юрушева зустріла викладача, який розповідав про "успіх" російських компаній. П...