"Переможемо бандерівщину": В окупованому Криму провели скрепну комсомольську акцію (відео)

Ілюстрація: izhvkpb.narod.ru

Прихильники КПРФ провели акцію в окупованому Росією Севастополі, заклавши капсулу біля пам'ятника "Мужності, стійкості, вірності комсомольській" зі зверненням до послідовників 2067 року, повідомляють Патріоти України.

За даними ЗМІ, в акції взяло участь близько 200 осіб. Серед них були і школярі. Кількох з них на площі прийняли в піонери.

"Війна в Україні закінчиться, переможуть бандерівщину і український націоналізм, а майбутні покоління будуть жити в соціалістичній Росії", - заявили прихильники КПРФ на мітингу.

Крім того, фрагмент заходу опублікували на сторінці спільноти "Роисся 24" в Facebook.

"Звільнений від бандерівців Севастополь піднявся до самих вершин", - пожартували в мережі.

"Ручками махає, жестикулює. Навіть без звуку чіпляє (звук побоявся включати). Не гірше Троцького. Прямо замилувався. Зростає зміна", - прокоментували побачене на сторінці.

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....