Переносять кліщі: В Україну прийшла смертельно небезпечна інфекція

Експерти застерігають, що кількість випадків зараження хворобою Лайма в Україні стрімко зростає. І передається ця інфекція через укуси кліщів.

Ілюстрація: cmei.com.ua

Близько 20% іксодових кліщів несуть вірус хвороби Лайма. Тобто кожен п'ятий кліщ може бути заразним, повідомляють Патріоти Украни.

Разом з тим, як відзначають фахівці, українці в цілому налаштовані легковажно і нехтують правилами безпеки. Така поведінка лікарям не подобається, так як наслідки хвороби дуже важкі - аж до паралічу всього тіла і смерті.

При цьому темпи поширення небезпеки в світі насторожують - в США хвороба Лайма стала другою за швидкістю поширення після ВІЛ. Медики рекомендують не витягувати кліщів самостійно, а звертатися за кваліфікованою допомогою і обов'язково досліджувати паразита в лабораторії на наявність інфекцій.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...