"Перевиховати неможливо, тільки вбити": Киян шокував інцидент із наркоторговцем в столиці (фото)

Невідомий чоловік залишив оголошення про продаж наркотиків прямо на стіні будинку.

Невідомий писав оголошення про продаж наркотиків. Ілюстрація: соцмережі.

У Києві чоловік потрапив на камеру в момент написання "оголошення" на стіні про продаж наркотиків. Знімок опублікований на сторінці dtp.kiev.ua в Facedook, передають Патріоти України.

"Що робити з біосміттям, яке засмічує район рекламою наркотиків?" - запитали у користувачів. "Зламати ніс в першу чергу, а потім пальці!", "Вбивати!", "Ставити цілющі скипидарні клізми", - посипалися коментарі.

"Таких шкідників перевиховати неможливо, тільки вбити", - вважає Наталія Гусельникова. "Притиснути його до тієї стінки і посадити на ланцюг. Нехай сидить там і дивиться на свій напис", - запропонувала киянка.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...