"Перевиховати неможливо, тільки вбити": Киян шокував інцидент із наркоторговцем в столиці (фото)

Невідомий чоловік залишив оголошення про продаж наркотиків прямо на стіні будинку.

Невідомий писав оголошення про продаж наркотиків. Ілюстрація: соцмережі.

У Києві чоловік потрапив на камеру в момент написання "оголошення" на стіні про продаж наркотиків. Знімок опублікований на сторінці dtp.kiev.ua в Facedook, передають Патріоти України.

"Що робити з біосміттям, яке засмічує район рекламою наркотиків?" - запитали у користувачів. "Зламати ніс в першу чергу, а потім пальці!", "Вбивати!", "Ставити цілющі скипидарні клізми", - посипалися коментарі.

"Таких шкідників перевиховати неможливо, тільки вбити", - вважає Наталія Гусельникова. "Притиснути його до тієї стінки і посадити на ланцюг. Нехай сидить там і дивиться на свій напис", - запропонувала киянка.

Хіти тижня. Ось чому друга хвиля неминуча: Вчені назвали вбивчі для коронавіруса погодні умови

неділя, 27 вересень 2020, 3:00

Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу. Вчені Американського інституту фізики назвали головні чинники, які значно знижують живучість коро...

Хіти тижня. Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 0:35

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою д...