
У Києві чоловік потрапив на камеру в момент написання "оголошення" на стіні про продаж наркотиків. Знімок опублікований на сторінці dtp.kiev.ua в Facedook, передають Патріоти України.
"Що робити з біосміттям, яке засмічує район рекламою наркотиків?" - запитали у користувачів. "Зламати ніс в першу чергу, а потім пальці!", "Вбивати!", "Ставити цілющі скипидарні клізми", - посипалися коментарі.
"Таких шкідників перевиховати неможливо, тільки вбити", - вважає Наталія Гусельникова. "Притиснути його до тієї стінки і посадити на ланцюг. Нехай сидить там і дивиться на свій напис", - запропонувала киянка.


Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити, передають Патріоти України. Попередньо встановлено, що екіпаж п...