''Перла на червоний'': У мережі розгорівся скандал через експертизу у справі Зайцевої

У мережі розгорілася затята суперечка навколо висновків експертів у справі про ДТП в Харкові 18 жовтня 2017 року, яка забрала шість життів. При цьому ключовим моментом аварії вказується саме проїзд однієї із обвинувачених - Олени Зайцевої - на червоне світло, повідомляють Патріоти України.

Скандал навколо її захисників не вщухає. Під постом її адвоката Євгенія Мельниченка у Facebook розгорілася дискусія. Обурення викликав експеримент у суді з іграшковим автомобілем, який демонстрував, як другий обвинувачений Геннадій Дронов рухався на авто перед зіткненням.

"Заїхав Дронов за лінію чи не заїхав, Зайцева один хр*н перла на червоний. Саме її проїзд на червоний і є ключовим моментом ДТП, а не заїзд Дронова за лінію", - пише житель Харкова Віталій Германов.

Йому відповідає журналістка Тетяна Доцяк. На її думку, заїзд Дронова за лінію також не грав ніякої ролі. "Тут важливий момент, якщо б її швидкість була 60 км за годину, не було б таких наслідків. А що стосується Дронова, уявімо, він зупинився би на 10 метрів нижче і стартонув на зелений, але швидше - не 40 км за годину розвинув, а 55. Він би все одно зустрівся із Зайцевою, але тоді він вже був би не винен?" - написала вона.

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...

Окупанти викрали дані українки: Акаунт дівчини, яка "кликала росіян у Рівне", виявився фейковим

субота, 13 серпень 2022, 16:14

12 серпня в мережі з'явилися заклики до росії прийти у Рівне. Вони були нібито від імені 16-річної жительки Сарненського району Рівненщини. Як виявилося, це чергові злочинні дії російської пропаганди. Акаунт дівчини – фейковий, але зловмисники використ...