П’ятниця, 13-е: Які страшні трагедії трапилися цього дня

Рік за роком п’ятниця 13-е підтверджує свою славу "чорного дня". Поєднання забобонів і сильної негативної енергетики призводить до катастроф, аварій, терактів і масової загибелі людей

Ілюстрація: znaj.ua

Погану славу п’ятниця, 13-е, отримала ще з часів страти Христа. Вважається, що саме в цей день був розп’ятий син Господній. І Страсна п’ятниця, і п’ятниця, 13-е вважаються найгіршим днем для початку нових справ, укладення шлюбу, оформлення офіційних документів, повідомляють Патріоти України з посиланням на politeka.net.

Історики змогли встановити цілий ряд жахливих подій, які випали на п’ятницю, 13-е:

56 рік - римський імператор Клавдій помер від отруєння грибами. Його отруїла власна дружина.

1307 рік - французький король Філіп IV розігнав орден тамплієрів. Його керівники були заарештовані, їх було піддано тортурам, а пізніше страчено.

1947 рік - в Західній Вірджинії (США) розбився авіалайнер Douglas C-54. В авіакатастрофі загинули 50 осіб.

1949 рік - під Новосибірськом звалився авіалайнер Іл-12. У той день, п’ятницю, 13-е, загинули 25 осіб.

1972 рік - Іл-62 зазнав аварії біля Москви. На той момент це була найбільша авіакатастрофа в світі, вона забрала життя 174 осіб.

1972 рік - в Андах (Південна Америка) розбився літак, в якому летіла юнацька команда з регбі з аргентинського міста Монтевідео. Врятуватися вдалося лише 15 пасажирам.

1988 рік - хакери запустили епідемію комп’ютерного вірусу Jerusalem. Він атакував комп’ютери і наносив особливо сильної шкоди, якщо його активували в п’ятницю, 13-е.

2012 рік - лайнер "Costa Concordia" зазнав катастрофи біля берегів Італії. Коли корабель сів на мілину і затонув, на його борту перебували 4200 осію. Велика частина з них врятувалася, проте число загиблих досягло 32. Більше ста людей постраждали.

Хіти тижня. Держбюджет-2018: Мережу вразили авто нардепів, які приїхали на голосування (фото)

неділя, 17 грудень 2017, 11:00

Чим бідніша країна, тим розкішніше автопарк біля парламенту. І навпаки... Користувачів соціальної мережі вразили фотографії автомобілів народних депутатів, які приїхали на голосування. Про це розповів журналіст Михайло Ткач на своїй сторінці в Facebook...

Хіти тижня. Філарет назвав умови переходу на "григоріанське" Різдво

неділя, 17 грудень 2017, 10:00

Київський патріархат не проти перенесення святкування православного Різдва. Він зазначив, що прийняття Верховною Радою закону про встановлення 25 грудня офіційним святковим днем для святкування Різдва не стосується українських православних церков, "том...