Під час привітання президента Австрії в Україні стався курйоз з шапкою (відео)

Як відомо, під час церемонії інавгурації Петра Порошенка в червні 2014 року відбувся інцидент з воїном почесної варти. Так, учаснику варти під палючим сонцем стало погано, і він випустив з рук рушницю.

Фото: ЗМІВ інтернеті оприлюднили відео курйозного інциденту, що стався під час офіційної церемонії зустрічі федерального президента Республіки Австрія Александера ван дер Беллена біля Адміністрації президента України, повідомляють Патріоти України.

Відповідний ролик на своїй сторінці в Facebook розмістив прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко.

Так, на землі опинилася шапка одного з військових. Після закінчення офіційної церемонії президент Петро Порошенко, прямуючи по червоній доріжці, підняв головний убір і повернув його воїну почесної варти. "Військова шапка з українським тризубом не повинна лежати на землі", - зазначив Цеголко.

Варто відзначити, що президент Австрії Александер ван дер Беллен перебуває в Україні з офіційним візитом на запрошення глави держави.

Хіти тижня. Доживете до 100 років: Несподівана заява вчених про користь пива

понеділок, 22 жовтень 2018, 2:00

Мова йде про дві речовини, що входять до його складу. Вчені з німецького університету Ерлангена-Нюрнберга виявили нові корисні властивості пива. Зокрема, мова йде про дві речовини, що входять до його складу, повідомляють Патріоти України. Ці хімічні сп...

Коли Москва горить "блакитним полум'ям": "Помилка резидента", - журналіст

понеділок, 22 жовтень 2018, 0:30

Не лише в медіаспільноти, а й у багатьох лідерів суспільної думки публічні пояснення Сергія Семочка не викликали довіру, а формат їх представлення громадськості посилив обурення. "Скандал навколо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки, ек...