Про це, мовляв , їй розповіли самі діти. Одна з вихованок - дівчинка, яку соцслужби забрали з родини опікунів, вчилася на 2-му курсі у ліцеї. Але тепер змушена ходити у найближчу школу, бо водити в ліцей її нікому. Вона каже, що вихованці постійно під наглядом, їх обшукують, і відбирають мобільки. Дзвонити дозволяють лише раз на тиждень.
25 липня у Білгород-Дністровському ТЦК та СП чоловік, якого туди доставили, завдав собі каліцтва, щоб уникнути проходження військово-лікувальної комісії. Потерпілого негайно госпіталізували. Про цю надзвичайну подію повідомили місцеві Telegram-канали,...
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...