Під "дахом" навчального закладу: В Одесі поліція виявила в'язницю для дітей

У місцевому інтернаті розгорівся скандал через знущання над підопічними

В одеському центрі для реабілітації розгорівся скандал – емоційний допис про тамтешні умови розмістила у соцмережах співробітниця місцевої поліції. Тепер заклад чекають перевірки, а його керівництво, виправдовуючись, навіть пустило туди журналістів, повідомляють Патріоти України з посиланням на сюжет ТСН.
Зоя Мельник, патрульна і громадська активістка, часто буває і в проблемних родинах, і в закладах, які опікуються дітьми в біді. Назвати центр соціально-психологічної реабілітації в’язницею зважилася не одразу – боялася зашкодити вихованцям. Остаточно її переконала інформація про камери спостереження у душових і туалетах.

Про це, мовляв , їй розповіли самі діти. Одна з вихованок - дівчинка, яку соцслужби забрали з родини опікунів, вчилася на 2-му курсі у ліцеї. Але тепер змушена ходити у найближчу школу, бо водити в ліцей її нікому. Вона каже, що вихованці постійно під наглядом, їх обшукують, і відбирають мобільки. Дзвонити дозволяють лише раз на тиждень.

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...

Британські науковці виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 9:05

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковані у журналі Alzheimer's & Dementia. В експеримен...