Під "дахом" навчального закладу: В Одесі поліція виявила в'язницю для дітей

У місцевому інтернаті розгорівся скандал через знущання над підопічними

В одеському центрі для реабілітації розгорівся скандал – емоційний допис про тамтешні умови розмістила у соцмережах співробітниця місцевої поліції. Тепер заклад чекають перевірки, а його керівництво, виправдовуючись, навіть пустило туди журналістів, повідомляють Патріоти України з посиланням на сюжет ТСН.
Зоя Мельник, патрульна і громадська активістка, часто буває і в проблемних родинах, і в закладах, які опікуються дітьми в біді. Назвати центр соціально-психологічної реабілітації в’язницею зважилася не одразу – боялася зашкодити вихованцям. Остаточно її переконала інформація про камери спостереження у душових і туалетах.

Про це, мовляв , їй розповіли самі діти. Одна з вихованок - дівчинка, яку соцслужби забрали з родини опікунів, вчилася на 2-му курсі у ліцеї. Але тепер змушена ходити у найближчу школу, бо водити в ліцей її нікому. Вона каже, що вихованці постійно під наглядом, їх обшукують, і відбирають мобільки. Дзвонити дозволяють лише раз на тиждень.

Хіти тижня. В Ужгороді китаєць "здався" медикам через коронавірус

субота, 22 лютий 2020, 1:00

Хлопець прилетів літаком із Китаю з пересадками в Дубаї і Києві. "Громадянин Китаю, який напередодні звернувся в обласну інфекційну лікарню в Ужгороді, повністю здоровий і навіть не потребував додаткових аналізів після первинного обстеження. Він перебу...

"Землячка нашого гравця": "Шахтар" готовий відправити літак за українкою, яку не евакуювали з Китаю через собаку

субота, 22 лютий 2020, 0:30

Також клуб допоможе прилетівшим з Китаю українцям матеріально. "Хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові ...