Під "ударом" може опинитись кожен: Вчені назвали головну небезпеку кухонних рушників

Через багаторазове використання рушників зростає ризик отруєнь.

Ілюстрація: sunshine.in.ua

Багаторазове використання кухонних рушників сприяє росту патогенних мікроорганізмів на них, що може призвести до харчового отруєння, повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву вчених Університету Маврикія.

У ході дослідження були вивчені 100 рушників, які використовувалися протягом місяця. Вчені зібрали зразки бактерій, культивували їх і ідентифікували згідно зі стандартними біохімічними методами. Також було визначене бактеріальне навантаження - кількість бактерій, присутніх на аналізованій поверхні.

На 49% рушників спостерігався ріст бактерій, який прямо залежав від кількості дітей та інших членів сім’ї, що живуть в будинку. Серед патогенної мікрофлори були виявлені колиморфні бактерії (36,7%), ентерококи (36,7%) і золотистий стафілокок (14,3%).

Колимофні бактерії (бактерії групи кишкової палички, БГКП) частіше зустрічалися на вологих і багаторазових рушниках. Вживання м’ясних продуктів в будинку також сприяло зростанню БГКП і золотистого стафілокока. Ці потенційно патогенні мікроорганізми можуть потрапляти на їжу і викликати розлади шлунково-кишкового тракту.

Уже не просто "золоті". В Україні знову подорожчали яйця: Що буде з цінами на продукт найближчим часом

вівторок, 6 грудень 2022, 14:28

В Україні продовжує підвищуватись вартість продуктів. На початку грудня знову подорожчали яйця. Стало відомо, в яких супермаркетах продукт можна купити дешевше, передають Патріоти України. Також з'явилася інформація, що буде з цінами найближчим часом.М...

Це її власне волосся? Пугачова здивувала фанів зачіскою (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:53

Відома співачка Алла Пугачова після переїзду в Ізраїль не стомлюється тішити публіку своїми виходами у світ. Так, у Тель-Авіві вона прийшла в театр на моновиставу "Я тут" актора Анатолія Бєлого, який виїхав з РФ, повідомляють Патріоти України. Зазначим...