​Підбадьорити донеччан та захисників України: Перший волонтерський агітпотяг відправився до зони АТО

Волонтерський агітпотяг "Труханівська Січ", з артистами різних жанрів, демонструє нову потугу «артобстрілу» там де стверджувати українську спільноту найпотрібніше.

Співи, танці та майстер-класи стабли бійцями першого волонтерського агітпотягу, котрий виїхав на Донбас, передають Патріоти України з посиланням на "5 канал".

Подорож триватиме 10 днів. Митці, волонтери та громадські активісти відвідають прифронтові містечка. Обіцяють концерти у школах та на головних площах населених пунктів. Кажуть - за допомогою мистецтва єднають українців.

Прийшов у доброму гуморі: Розповіли про останні миті життя кандидата в нардепи, застреленого на Миколаївщині

середа, 17 липень 2019, 22:17

Його колеги переконані, що Василь Мосякін не міг накласти на себе руки. На це не було навіть натяків. Кандидат у нардепи Василь Мосякін, якого у Первомайську знайшли з простреленими грудьми, перед смертю випивав. Охоронці підприємства, де загиблий був ...

Добре, що ще нафарбовані вуса не повисмикували: На Луганщині пікетували концерт Зіброва на підтримку спонсора терористів "ЛНР"

середа, 17 липень 2019, 21:53

Місцеві активісти нагадали Павлу Зіброву, що гроші, попри всі прислів'я, все ж таки пахнуть. Пахнуть кров"ю замордованих терористами "ЛНР" українських патріотів. "У Старобільську на Луганщині під час концерту Зіброва на підтримку кандидата в депутати п...