​Підбадьорити донеччан та захисників України: Перший волонтерський агітпотяг відправився до зони АТО

Волонтерський агітпотяг "Труханівська Січ", з артистами різних жанрів, демонструє нову потугу «артобстрілу» там де стверджувати українську спільноту найпотрібніше.

Співи, танці та майстер-класи стабли бійцями першого волонтерського агітпотягу, котрий виїхав на Донбас, передають Патріоти України з посиланням на "5 канал".

Подорож триватиме 10 днів. Митці, волонтери та громадські активісти відвідають прифронтові містечка. Обіцяють концерти у школах та на головних площах населених пунктів. Кажуть - за допомогою мистецтва єднають українців.

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

середа, 3 червень 2020, 0:32

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства. У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, п...