Підлість окупанта: На Донбасі російські військові випробовують нову зброю проти ЗСУ

Керівництво Збройних сил Російської Федерації продовжує використовувати тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей як полігон для випробування нових видів озброєння, боєприпасів та обладнання, що підвищує їх ефективність, повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України.

«Зокрема, з початку лютого противник розпочав використовувати невстановлений зразок оптичних (лазерних) приладів, які спроможні уражати органи зору людини», - йдеться у повідомленні розвідки Міноборони. У ГУР зазначили, що вищезгадані прилади застосовуються військовослужбовцями ЗС РФ, які у січні прибули з території Сирії для посилення снайперських підрозділів російських окупаційних військ.

Напередодні військова розвідка повідомляла, що російське командування на Донбасі ретельно готує артилерійські та мінометні підрозділи гібридної армії. На полігонах тимчасово окупованих територій проводяться практичні стрільби з використанням 122-х та 152-мм артилерійських систем і мінометів.

Українців попередили: З 29 червня на три дні перестане працювати популярна мобільна послуга

неділя, 28 червень 2026, 10:30

з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...

У лісах України помітили одну з найнебезпечніших змій: Де вона мешкає

неділя, 28 червень 2026, 10:23

В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...