Підросли і менше курять: Соціологи з'ясували, як з початку ХХІ ст. змінилися українці

Українці стали вищими, краще харчуються і менше курять. Про це каже директор Інституту соціології Національної академії наук Євген Головаха, повідомляють Патріоти України.

Українці підросли на 2,5 см з початку спостережень Інституту соціології. "Вперше ми заміряли цей показник 2002-го. У нас середній зріст 2002-го був 168 сантиметрів, а зараз 170,5. Але цікаво, що ще 169 сантиметрів було 2012-го. Тобто ми ще на 1,5 сантиметра підросли. Це показники. Так у всіх цивілізованих країнах, у всіх розвинених країнах цей процес йде: люди стають вищими і важчими. І ось ми у цьому сенсі у світовому тренді", - розповів Головаха.

Він додав, що з 2012-го кількість людей, які вважають, нібито їм не вистачає можливості нормально харчуватися, на 8% знизизилася. Також Головаха повідомив, що, порівняно з 2012 роком українці стали менше курити. Раніше курців було 22%, а зараз - 17%.

"За показниками, українці п'ють приблизно однаково. Але враховуючи, що стресів стало більше, ми повинні були б більше пити. У нас набагато більше приводів випити, щоб зняти напругу... Очевидно, якась культура вживання алкоголю вже сформувалася. Це означає, що все ж люди по-іншому знімають стрес. Так що теж добре", - зазначив він.

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...

Замовила специфічну послугу: Жінка ошелешила "фішкою", як перевезти у таксі до біса п'яних чоловіка і сина

четвер, 21 вересень 2023, 19:53

Одеситка знайшла несподіваний спосіб транспортувати п'яних чоловіка та сина додому. Її винахідливість здивувала навіть водія служби таксі, зазначають Патріоти України. Курйозним випадком поділився таксист у соціальній мережі TikTok. За його словами, кл...