"Підступні хохли" та "наївний" Манафорт: Захисник політтехнолога пояснив 30 міжнародних рахунків клієнта

За словами адвоката, українські бізнес-партнери самі вимагали, щоб Манафорт не реєстрував доходи.

Пол Манафорт. Фото: Телеграф.

Під час засідання суду адвокат екс-голови виборчої кампанії Дональда Трампа та колишнього радника екс-президента Віктора Януковича Пола Манафорта заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів, передають Патріоти України.

«Вони вимагали, щоб це було зроблено саме в такий спосіб», — заявив на суді адвокат Томас Зенле. За даними слідства, в Україні Манафорт співпрацював із Віктором Януковичем, олігархами Ринатом Ахметовим та Сергієм Львочкіним, а також з іншими наближненими до екс-президента людьми.

Відтак, оплату за свої послуги в Україні Манафорт отримував через таємні схеми. Прокурори в суді заявили, що у політтехнолога було 30 прихованих банківських рахунків за межами США.

Щодо компаньйонів Манафорта, зокрема Ріка Ґейтса, який також працював з ним в Україні, адвокат Зенле зазначив: «Манафорт довіряв їм говорити одне з одним і впевнюватись, що справи ідуть добре».

Пола Манафорта звинувачують у корупції, фінансових махінаціях, незареєстрованій роботі на іноземні уряди, ухилянні від сплати податків та відмиванні грошей. Слідство встановило, що значну частину своїх статків він отримав за результатами роботи на Віктора Януковича та «Партію Регіонів» у період з 2005 по 2014 рік. Раніше спецпрокурор США Мюллер заявив, що Манафорт заробив понад 60 млн доларів в Україні.

Джерело: Reuters

Відключення електроенергії триватимуть: Українцям розповіли про новорічні гірлянди, які не потребують напруги в мережі

неділя, 27 листопад 2022, 10:56

Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури внаслідок ракетних обстрілів РФ, в Україні запроваджено як планові, так і аварійні відключення електроенергії, передають Патріоти України. Та попри все, українці все-таки прагнуть, хоч скромно, ал...

''Маскарад'' не спрацював: Бійці батальйону ім. Шейха Мансура упіймали окупанта, який вбрався у жіноче (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 10:23

Добровольці з чеченського батальйону імені Шейха Мансура впіймали чергового російського окупанта. Військовий злочинець країни-агресора РФ намагався щосили стати непоміченим та заразом зігрітися, але в нього нічого не вийшло, передають Патріоти України....