Після двох тижнів голодування: У Росії повідомили, на що погодився у в'язниці Сенцов

Представники Федеральної служби виконання покарань РФ заявили, що стан здоров'я українського політв'язня - задовільний.

Олег Сенцов. Фото:QHA

Український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у Росії, після 15 дня голодування зголосився на підтримувальну терапію з боку медиків. Відповідну інформацію поширило управління Федеральної служби виконання покарань Росії у Ямало-Ненецькому автономному окрузі, зазначають Патріоти України.

"Наразі засуджений Сенцов, який відмовився від прийому їжі, перебуває під динамічним наглядом медичних працівників установи, де він відбуває покарання. Зараз Сенцов почав отримувати підтримувальну терапію, на що дав свою згоду", – йдеться у дописі.

Водночас у відомстві додають, що за час відмови від прийому їжі погіршення загального стану здоров'я в українського режисера зареєстровано не було.

"На сьогоднішній момент стан його здоров'я – задовільний. Із засудженим регулярно проводяться бесіди про негативні наслідки для організму, що наступають внаслідок тривалого голодування", – констатують представники Федеральної служби виконання покарань РФ.

Нагадаємо, Олега Сенцова російські силовики затримали у Криму 11 травня 2014 року. Його звинуватили в підготовці теракту в Криму під час незаконної анексії півострова РФ. Пізніше режисера звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки.

У серпні 2015 року російський суд засудив Сенцова до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. 14 травня режисер оголосив початок безстрокового голодування з вимогою звільнити усіх 64 українських політв’язнів, яких утримують на території РФ та в окупованому Криму.

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...

Проміняти "хрущовку" на стиль життя відставного бізнесмена: Як український пенсіонер продав майно і поселився в морі, ставши яхтсменом (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:05

Його яхті “Лігалі” 46 років, її виготовили в Англії. Черкаський пенсіонер продав хату й дві машини заради мрії. На всі гроші купив яхту і пройшов нею навколо Європи. У 83 роки Володимир Єрьоменко наважився на пригоди, передають Патріоти України з посил...