На Андріївському узвозі в столиці відбулося відкриття оновленого "Театру на Подолі". Про це в своєму Twitter написав президент України Петро Порошенко, який приїхав на відкриття театру, повідомляють Патріоти України.
"Театр на Подолі – унікальний. Впевнений, що всі ми будемо ним пишатись. Дякую всім, хто долучився до реалізації цього великого проекту", – зазначив президент.
На подію приїхав також і міський голова Києва Віталій Кличко.
Відкриття пройшло на тлі протестів представників "Громади Андріївського узвозу" проти будівлі, яка, на їхній погляд, псує зовнішній вигляд історичної частини Києва.
Також, прес-секретар Президента України Святослав Цеголко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що це найсучасніший театр в Україні, обладнаний ліфтом для людей з потребами, сучасною акустичною апаратурою та системою, яка дозволяє в режимі реального часу відтворювати голографічні трансляції події з будь-якої точки планети.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...