Після сварки з чоловіком: У Росії загадково загинула молода поетеса (фото)

У Москві трагічно загинула відома російська поетеса Лола Льдова (справжнє ім'я Олександра Чернишова), повідомляють Патріоти України з посиланням на "Літпром".

Так, 29-річна дівчина випала з вікна увечері 8 березня. Повідомляється, що поетеса відзначала свято з чоловіком, і вони посварилися. Пізніше її тіло виявили під вікнами будинку.

"8 березня, о 7 годині вечора, Саша випала з вікна з 11 поверху. У неї залишилися мама, сестра, молодий чоловік і грудна семимісячна дитина", – йдеться в повідомленні.

Главред RT Маргарита Симоньян в телеграм-каналі додала, що якби зараз був Срібний вік, то Льдову почитали б нарівні з Ганною Ахматовою.

"Якби ми жили в Срібному віку, Лолу Льдову почитали б нарівні з Ганною Ахматовою. Давайте оплакувати втрату великого поета, яку зазнала і так негуста сучасна російська література, хоча б тут", – зазначила вона.

Російський драматург Едуард Багіров поділився, що раніше перебував у стосунах з поетесою. За його словами, Льдова не мислила матеріальними категоріями - єдине, що вона забрала, коли їм довелося розлучитися, його светр, який дуже любила.

"Не пам'ятаю навіть нашої першої зустрічі, настільки це було давно, миттєво і без варіантів. До мене миттєво дійшло, наскільки рідкісний і абсолютно безцінний переді мною діамант", – згадував Багіров.

Він підкреслив, що Льодова була "найкрасивіша, найталановитіша, найяскравіша, абсолютно чудова жінка, блискучий російський поет".

Кремація поетеси відбудеться у вівторок, 12 березня, а час і місце повідомлять окремо.

Велика зупинка Місяця. Де і коли українці зможуть спостерігати рідкісне астрономічне явище, що повторюється раз на 18 років

субота, 15 червень 2024, 2:35

Велика зупинка Місяця відбувається кожні 18,6 року. Цей місячний застій буде найбільш яскраво вираженим по всій планеті у дні рівнодення: у вересні 2024 року та березні 2025-го. Однак стартує він вже 21 червня. Востаннє таке незвичне явище можна було с...

"Гумор не ображає і не принижує": Папа Римський дозволив жартувати над... Богом

п’ятниця, 14 червень 2024, 23:40

Жартувати стосовно Бога нормально. Якщо жарт не є образливим, це не богохульство. Про це заявив Папа Римський Франциск у п’ятницю на спеціальній аудієнції за участю приблизно 100 коміків, акторів і письменників з усього світу, передають Патріоти Україн...