Після важкої хвороби: Пішла з життя тренер легендарної української спортсменки (фото)

29 жовтня у віці 73 років після важкої хвороби померла заслужений тренер України Ніна Кожух, повідомляють Патріоти України.

Кожух була тренером знаменитої української плавчині Яни Клочкової, яка чотири рази ставала олімпійською чемпіонкою. У 2006 році Кожух була визнана найкращим жіночим тренером Європи з плавання, також вона була нагороджена орденом княгині Ольги I ступеня.

Інший вихованець Кожух Володимир Долгов ставав бронзовим призером Олімпіади-80. Чоловік Ніни Кожух - Олександр Кожух, який пішов з життя в 2016 році, також був заслуженим тренером України, і був нагороджений орденом "За заслуги" 3-го ступеня. У Харкові проводяться змагання з плавання імені сімейства Кожух.


Сиротами стали 8 дітей: У Житомирській області на міні підірвався автомобіль із подружжям (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 13:00

У середу вдень, 7 грудня, в Олевській громаді Житомирської області на дорозі між селами підірвався автомобіль "Форд Транзит", в якому їхали чоловік та жінка, подружжя загинуло, і сиротами стали 8 дітей. Правоохоронці дізналися про вибух в Житомирській ...

Душив, цілував, вигадував покарання-збочення: Підопічні вчителя малювання з Вінниці розповіли, як той розбещував дітей

четвер, 8 грудень 2022, 11:40

Батьки гадали, що з їхніми донечками все гаразд... Нелюд залякував дітей: «Кому повірять, тобі чи мені?». Днями Вінницю сколихнула жахлива історія. 55-річний вчитель малювання під прикриттям художнього гуртка понад 10 років розбещував дітей у себе вдо...