Плакали всі: Молодий співак вразив суддів "Голосу країни-8" піснею, присвяченою померлій мамі (відео)

Свою участь у проекті хлопець продовжить в команді Потапа.

Микита Трондін. Фото: YouTube

Учасник вокального шоу "Голос країни-8" Микита Трондін, який раніше виступав у другому сезоні телепроекту "Голос. Діти", довів усіх суддів до сліз сумною історією про свою маму, повідомляють Патріоти України.

Відеоролик з його виступом був опублікований на YouTube-каналі проекту. 17-річний Микита виконав пісню "Love song" відомої співачки Adele, чим розташував до себе відразу двох суддів: Потапа і Сергія Бабкіна. Після свого виступу хлопець зазначив, що свій чуттєвий виступ присвячує померлій матері. Слухаючи сумну історію про те, що мати Микити померла від раку, разом з хлопцем плакали всі судді. Зоряні члени журі також висловили слова підтримки молодому співакові.


Продатись, дорого, російському багатію: "Любов'ю ситий не будеш": скандальна "Міс Львова" розповіла, як вибирає собі "самця"

середа, 29 січень 2020, 21:07

Володарка титулу "Міс Львів-2018" Наталія Болюх, яка потрапила в скандал з поїздкою в Росію, розповіла про те, якого чоловіка вона собі шукає, зазначають Патріоти України. Про це дівчина з низьким порогом соціальної відповідальності розповіла на своїй ...

Жертвував собою заради закону: У Києві поліцейський займався оральним сексом, щоб розкрити кримінальну справу

середа, 29 січень 2020, 20:05

Співробітник правоохоронних органів отримував сексуальні послуги у стриптизерок, щоб довести факт проституції. Про це повідомляється у відповідному рішенні суду. У вересні 2019 поліцейський відвідав стриптиз-клуб в центрі Києва, зазначають Патріоти Укр...