"Планктон у формі!": Відео з копами, які не працюють, розлютило українців

У Мелітополі (Запорізька область) зняли на відео бездіяльність місцевих поліцейських на дорозі. Так, машина, яка рухалася по проїжджій частині, не реагувала на червоний колір світлофора, а також підрізала інші транспортні засоби, повідомляють Патріоти України.

Тим часом поряд також їхала машина з поліцейськими, які не проявили жодної реакції на порушення правил дорожнього руху. "Судячи з цього відео, у Мелітополі поліцейські на дорогах потрібні лише для краси!", – написали автори посту.

Користувачі соціальної мережі також почали бурхливо засуджувати копів, звинувачуючи їх у некомпетентності й небажанні працювати. "Планктон у формі!" – відзначили коментатори й додали, що дійсно сучасна поліція зараз потрібна більше як "прикраса", ніж для боротьби з порушеннями.


29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв Крут: Історичні фото та архівні документи

субота, 29 січень 2022, 9:46

В Україні сьогодні, 29 січня, відзначають День пам'яті Героїв Крут, вшановуючи пам'ять полеглих у бою студентів і курсантів, які в 1918 році ціною життя стримали багаторазово переважаючі сили більшовицьких військ, що сунули з Росії на українську столиц...

Вражає: Нацполіція оприлюднила дані, скільки автомобілів розбили патрульні протягом 2021 року

субота, 29 січень 2022, 9:34

За рік українські поліцейські розбили понад 500 службових автомобілів, щоправда, не у всіх вони були винуватцями, зазначають Патріоти України. Деякі "патрульки" можуть списати – якщо відремонтувати їх не вдасться. Про це у відповідь на запит APnews пов...