
У Мелітополі (Запорізька область) зняли на відео бездіяльність місцевих поліцейських на дорозі. Так, машина, яка рухалася по проїжджій частині, не реагувала на червоний колір світлофора, а також підрізала інші транспортні засоби, повідомляють Патріоти України.
Користувачі соціальної мережі також почали бурхливо засуджувати копів, звинувачуючи їх у некомпетентності й небажанні працювати. "Планктон у формі!" – відзначили коментатори й додали, що дійсно сучасна поліція зараз потрібна більше як "прикраса", ніж для боротьби з порушеннями.




На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...
Міністерство оборони України готується розпочати вже у липні другий етап масштабної реформи, який стосуватиметься роботи територіальних центрів комплектування та системи мобілізації. Про це повідомляє NV із посиланням на власні джерела, передають Патрі...