В Україні вже у 2019 році можуть почати будівництво платних доріг. Таке припущення зробив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на прес-конференції у Києві, повідомляють Патріоти України.
Він підкреслив, що стримуючим фактором тут виступає вартість будівництва платних доріг, яка у 2-2,5 раза вища, ніж у звичайних.
"Коли ми оцінюємо попередні заявки від міжнародних консорціумів, які готові будувати ці концесійні дороги в Україні, в середньому вартість у 2-2,5 раза вища за ту, яка є в Україні сьогодні. Тобто, ми потенційно маємо ризик компенсації концесійних платежів у випадку недостатності трафіку. І по-друге, ми отримаємо у декілька разів дорожчу дорогу. Тому поки ми балансу для себе не знайшли", — зазначив він.
При цьому Омелян пояснив, що відповідні документи щодо платних доріг і техніко-економічне обґрунтування проекту вже готові. Міністр підкреслив, що досі триває дискусія щодо платних доріг.
"Ми провели оцінку зі Світовим банком потенційних ділянок концесійних доріг — "Львів — Краковець" і "Київ — Біла Церква". На думку Світового банку, трафіку буде недостатньо. Саме трафік є базою для того, щоб цей проект був економічно рентабельним. На мою думку, трафіку є більш ніж достатньо. Така ж думка окремих китайських компаній, які проводили аналіз українських доріг не тільки цих двох, але і на півдні України, зокрема, "Миколаїв — Херсон — Одеса", — додав він.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...