Платні дороги в Україні: Омелян розкрив нові подробиці

В Україні вже у 2019 році можуть почати будівництво платних доріг. Таке припущення зробив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на прес-конференції у Києві, повідомляють Патріоти України.

"Останнє слово буде за "Укравтодором". Я повністю довіряю Славоміру Новаку. Він побудував не одну платну дорогу в Польщі. Він знає, як це робити і коли це робити. Сподіваюся, що в наступному році ми зможемо це (будівництво. — Ред.) почати", — сказав міністр.

Він підкреслив, що стримуючим фактором тут виступає вартість будівництва платних доріг, яка у 2-2,5 раза вища, ніж у звичайних.

"Коли ми оцінюємо попередні заявки від міжнародних консорціумів, які готові будувати ці концесійні дороги в Україні, в середньому вартість у 2-2,5 раза вища за ту, яка є в Україні сьогодні. Тобто, ми потенційно маємо ризик компенсації концесійних платежів у випадку недостатності трафіку. І по-друге, ми отримаємо у декілька разів дорожчу дорогу. Тому поки ми балансу для себе не знайшли", — зазначив він.

При цьому Омелян пояснив, що відповідні документи щодо платних доріг і техніко-економічне обґрунтування проекту вже готові. Міністр підкреслив, що досі триває дискусія щодо платних доріг.

"Ми провели оцінку зі Світовим банком потенційних ділянок концесійних доріг — "Львів — Краковець" і "Київ — Біла Церква". На думку Світового банку, трафіку буде недостатньо. Саме трафік є базою для того, щоб цей проект був економічно рентабельним. На мою думку, трафіку є більш ніж достатньо. Така ж думка окремих китайських компаній, які проводили аналіз українських доріг не тільки цих двох, але і на півдні України, зокрема, "Миколаїв — Херсон — Одеса", — додав він.

Безкоштовний сир та мишоловка: "Гроші до зарплати" заганяють українців у боргові ями. - Тричі подумати, перш ніж діяти. Подробиці

неділя, 24 жовтень 2021, 8:40

Швидкі мікрокредити в Україні продовжують користуватися популярністю навіть після того, як НБУ змусив кредиторів показувати реальні процентні річні ставки та бути чесними у рекламі. З'ясувалося, що в середньому "гроші до зарплати" видають під 28 671% р...

Серце крається... Волонтерка шість років шукала бійця, мамин оберіг якого зберігала поранення героя під Дебальцевим: Знайшла...

неділя, 24 жовтень 2021, 7:25

Носовичок з хрестиком - все що могла дати мати, аби захистити своє дитя, котре закрило собою Україну... Обох тепер втішає Господь... Волонтерка з Бахмута шукає власників оберегів та речей, які українські воїни загубили під час поранень і боїв. Вона роз...