"Плювок в обличчя проросійському л...хторату": Олені Бондаренко пригадали візит до Обами (фото)

Шанувальникам Олени Бондаренко потрібно від неї тільки "законнне право матюкатися російською мовою, дивитися щороку Новорічний вогник, парад 9 травня і путівку зі знижкою в санаторій".

Олена Бондаренко. Фото: mediananny.com.

Колишній нардеп від "Партії регіонів" Олена Бондаренко, яка раніше негативно висловилася про американців, але напередодні похвалилася, що полетіла відзначати свій день народження в США , не боїться опинитися через це в програші, оскільки розраховує на свій електорат, готовий їй пробачити все. Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Сергій Запорізький, передають Патріоти України.

"Вона чітко знає, що мозок її дебільного електорату не знайде суперечності в тому, що Ленка мете язиком в інтернеті і на російському ТБ на адресу США і тим, як реально живе Ленка. Насправді, це фото - смачний плювок в пику тим жебракам і тупим лохам, які лайкають Ленку, сподіваючись, що вона поверне їм в Україні "русскій мір", - пише він.

За словами блогера, шанувальникам Бондаренко потрібно від неї тільки "законнне право матюкатися російською мовою, дивитися щороку Новорічний вогник, парад 9 травня і путівку зі знижкою в санаторій".

"Плюс дешева горілка. Що потрібно зараз Ленці від лохів? Можливо, що вже нічого. Ленка добре видоїла лохів за роки "захисту пам'яті дідів" в Партії Регіонів. До речі, нагадаю лохам, що Ленка літала в США в лютому 2014 року на Молитовний сніданок до Обами. Тому самому Обамі, який "влаштував Майдан і розвалив країну", - додав Запорізький.

"Стояло завдання не евакуювати, а відбити донецький аеропорт", - легендарний кіборг Олег Кузьміних (відео)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 20:14

У січні 2015 року підполковник Олег Кузьміних, тоді - командир аеромобільного батальйону легендарних «кіборгів», обороняючи ДАП, разом із 14 побратимами потрапив у полон до росіян. Олег Кузьміних, підполковник Збройних сил України, командир 90-го батал...

"Сєп*р у сметані": Консерви від українського військового викликали переполох на Кремль-ТБ у Скабєєвої (відео)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 19:58

Після "реклами" від російських пропагандистів товар почав користуватися неабияким попитом. "Подивіться, сучасна Україна. Як із такими людьми розмовляти про мир? Українська влада про мир і не збирається домовлятися", – висловилася вона, показуючи на бан...