Плювок в обличчя скреп: Переможниця "Євробачення" Нетта замість візиту до Росії піде... на гей-парад

Нетту запросили взяти участь у премії "Трансформація" на телеканалі "Муз-ТВ".

Фото: ЗМІ

Переможниця "Євробачення"-2018, ізраїльська співачка Нетта відмовилася їхати до Росії через те, що запланувала піти на гей-парад. Однак менеджмент артистки одразу відмовився, повідомляють Патріоти України.

За словами представників, в день російської премії 8-го червня Нетта візьме участь в гей-параді в Ізраїлі. А це, за їхніми словами, "набагато важливіше". До того ж, співачку начебто хвилює відсутність лояльного ставлення у росіян до секс-меншин.

Хіти тижня. Неймовірні історії: Як українка з популярного російського музичного гурту змінила сцену на війну на Донбасі (фото, відео)

неділя, 16 червень 2019, 18:30

Алла Мартинюк вважає виступ за країну агресора зрадою. Українська співачка і актриса Алла Мартинюк, яка колись була учасницею популярної в РФ групи "ВІА Сливки", покинула сцену заради допомоги пораненим військовим на Донбасі, передають Патріоти України...

Хіти тижня. Маленький монстр: 13-річна дівчинка в Криму не випускає зброю із рук (фото)

неділя, 16 червень 2019, 18:00

Матуся Даніелли раніше вже подарувала їй зовсім не жіночу прикрасу - жетон із групою крові, але це були лише квіточки. «А что там у Даниэллы? Девочка — эксперимент, 13 лет посещает летний школьный лагерь Веселый и полезный как видите Джанкой», — пише б...