
Наступного тижня, 18-24 лютого, Україну чекають відразу три магнітні бурі. Про це заявляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця, повідомляють Патріоти України.
Так, 19 і 21 лютого прогнозують магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1, а 20 лютого астрономи очікують магнітну бурю першого рівня G1.
Відзначається, що згідно зі стандартною шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі класу 1 здатні впливати на енергетичні системи – слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати, на наземні системи – полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.
Метеозалежним людям також слід бути уважними. Може сильно розболітися голова, порушитися робота серцево-судинних захворювань, бути присутнім занепад сил.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...