По Україні вдарять відразу три магнітні бурі: Названо небезпечні дати

Наступного тижня, 18-24 лютого, Україну чекають відразу три магнітні бурі. Про це заявляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця, повідомляють Патріоти України.

Так, 19 і 21 лютого прогнозують магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1, а 20 лютого астрономи очікують магнітну бурю першого рівня G1.

Відзначається, що згідно зі стандартною шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі класу 1 здатні впливати на енергетичні системи – слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати, на наземні системи – полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

Метеозалежним людям також слід бути уважними. Може сильно розболітися голова, порушитися робота серцево-судинних захворювань, бути присутнім занепад сил.

В обхід санкцій: росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч

Полоненний фотограф із "Азовсталі" зателефонував мамі

четвер, 18 серпень 2022, 21:53

Фотограф з «Азовсталі» Дмитро Козацький з позивним «Орест», який став відомим на весь світ після серії знімків про оборону заводу та потрапив в полон, живий та на початку серпня вийшов на зв’язок зі своїми рідними. Про це повідомила мама Дмитра Ірина Ю...