​"Побачивши російські паспорти, нам негайно вказали на двері і не повернули 60 фунтів за бронь": Відома кремлівська телепропагадистка поскаржилась на британських "дикунів"

Для «генералів інформаційної війни» найгірше в такій ситуації те, що вони поступово стають паріями на всьому Заході, де давно вже обустроїли затишні прихистки на час коли все у Росії піде прахом. Отже не буде куди бігти.

Ведучу програми "60 хвилин" з російського телеканалу "Россия 1" Ольгу Скабєєву вигнали з лондонського готелю City Stay hotel, з задоволенням зазначають Патріоти України. Саме у City Stay hotel проживали підозрювані у замаху на екс-агента ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію, відомі як Олександр Петров і Руслан Боширов.

"Побачивши російські паспорти, нам негайно вказали на двері і не повернули 60 фунтів, заплачені за бронь", - заявила Скабєєва, яка спробувала заселитися в готель.

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...