​"Побачивши російські паспорти, нам негайно вказали на двері і не повернули 60 фунтів за бронь": Відома кремлівська телепропагадистка поскаржилась на британських "дикунів"

Для «генералів інформаційної війни» найгірше в такій ситуації те, що вони поступово стають паріями на всьому Заході, де давно вже обустроїли затишні прихистки на час коли все у Росії піде прахом. Отже не буде куди бігти.

Ведучу програми "60 хвилин" з російського телеканалу "Россия 1" Ольгу Скабєєву вигнали з лондонського готелю City Stay hotel, з задоволенням зазначають Патріоти України. Саме у City Stay hotel проживали підозрювані у замаху на екс-агента ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію, відомі як Олександр Петров і Руслан Боширов.

"Побачивши російські паспорти, нам негайно вказали на двері і не повернули 60 фунтів, заплачені за бронь", - заявила Скабєєва, яка спробувала заселитися в готель.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...