Побоїще на "Лісовій": У Києві влаштували погром задирливих іноземних торговців, котрі образили жінку з дитиною та відправили до лікарні військового пенсіонера

Люди обурені зокрема і діями поліції. Підлеглі Авакова швидко рефлексують лише на народний гнів, а не брутальну поведінку нахабних торгашів, котрі безкарно чинять розправу над жінками, дітьми та старими чоловіками, кажуть кияни-свідки конфлікту.

Нерозторопність охоронців правопорядку призвела до чергового акту самосуду з боку обурених громадян, з жалем констатують Патріоти України. Хто «кришував» брутальних торговців і чому правоохоронці зволікали з покаранням їх безчинств, залишається питанням без відповіді. Наразі маємо наступне.

Поряд з кіоском на ринку біля станції метро "Лісова", де 25 травня побили військового пенсіонера, у неділю 27 травня сталася погром МАФів та сутичка між представниками праворадикальної організації С14 та правоохоронцями.

 Учасники С14 почали громити кіоски, ламати ролети. Поліція застосувала газ, після чого чоловіки почали кидати камінням у бік правоохоронців.

"Наразі невідомо, чи ті кіоски, які потрапили під розгром, насправді належать учасникам побиття пенсіонера", - зазначає "Громадське".

Також повідомляється, що раніше на ринку демонтували вивіску кіоска, біля якого стався конфлікт 25 травня, коли продавець вдарив військового пенсіонера. Також на ринку зачинені всі заклади грузинської та турецької кухні.

У суботу поліція Києва повідомила, що правоохоронці затримали чоловіка, який побив військового пенсіонера на ринку поблизу станції метро "Лісова". Однак, як бачимо, втрачена доба на "розкачку" у "високих кабінетах" виявилась фатальною.

 Джерело: Громадське

Для українців свобода і гідність - це не просто слова, - Вакарчук

четвер, 21 листопад 2019, 23:13

Політик підкреслив, що попри те, що українці шість років борються за свою свободу і гідність, треба ще багато працювати заради перемоги. Після розгону студентів на столичному Майдані й початку Революції гідності стало зрозуміло, що свобода й гідність -...

"Онажедевочка": Зайцева не хоче сидіти, просить скасувати її вирок за масове вбивство

четвер, 21 листопад 2019, 22:51

Суд поки не взяв скаргу мажорки до розгляду, бо вона оформлена неналежним чином. "Пам'ятаємо, Олена Зайцева обіцяла визнати будь-який вирок суду й чесно нести відповідальність, але насправді вважає 10 років тюрми за шість смертей і шестеро покалічених ...