Побили і поранили: У Вишгороді здійснили зухвалий напад на громадського активіста (відео)

Вчора, 26 листопада, троє чоловіків жорстоко побили та поранили громадського активіста у Вишгороді. Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповів сам постраждалий Владислав Дулапчій, повідомляють Патріоти України.

Автор сюжету запевняє, що замах на життя пов'язаний з його діяльністю, зокрема він очолює громадську організацію у Вишгороді.

Окрім того зазначено, що це не перший випадок у його житті. Спочатку невідомі приносили похоронний вінок до будинку його батьків. Потім його автомобіль було потрощено сокирою.

Також повідомляється, що Владислав отримував погрози та знає імена конкретних замовників даних замахів. Проте він запевняє, що ні поліція, ні СБУ не займаються його справою.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...