Побили і поранили: У Вишгороді здійснили зухвалий напад на громадського активіста (відео)

Вчора, 26 листопада, троє чоловіків жорстоко побили та поранили громадського активіста у Вишгороді. Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповів сам постраждалий Владислав Дулапчій, повідомляють Патріоти України.

Автор сюжету запевняє, що замах на життя пов'язаний з його діяльністю, зокрема він очолює громадську організацію у Вишгороді.

Окрім того зазначено, що це не перший випадок у його житті. Спочатку невідомі приносили похоронний вінок до будинку його батьків. Потім його автомобіль було потрощено сокирою.

Також повідомляється, що Владислав отримував погрози та знає імена конкретних замовників даних замахів. Проте він запевняє, що ні поліція, ні СБУ не займаються його справою.

ТЦК хитрують із повістками для українців: Адвокат пояснив, як не потрапити у пастку

понеділок, 5 червень 2023, 8:35

В Україні під час загальної мобілізації певні територіальні центри комплектування надсилають повістки чоловікам разом із викликом про розгляд адміністративної справи за порушення військового обліку. Їх можуть отримати військовозобов'язані віком від 18 ...

В Україні офіційно повернули обов'язкові повірки лічильників: Що зміниться і які нюанси треба знати

понеділок, 5 червень 2023, 6:47

В Україні відновлено повірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг (лічильників). Рішення уряду поширюється на всіх громадян, окрім тих, хто наразі перебуває на тимчасово окупованих територіях. Про це поінформували клієнтів у "Київтеплоенер...