Початок багатообіцяючий: Вийшов трейлер романтичної комедії "Гуцулка Ксеня" (відео)

Класична історія на український манер про "принца" (американця українського походження, спадкоємця мільйонного статку) та карпатської "Попелюшки" (красивої, щирої, немеркантильної, патріотичної), знайде відгуки у серцях любителів жанру

Представлено офіційний трейлер української романтичної музичної комедії "Гуцулка Ксеня". Автором сценарію та режисером-постановником стала Олена Дем'яненко, зазначають Патріоти України.

Над фільмом працювала міжнародна акторська команда: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів'є Бонжур (Бельгія), Ігор Цишкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), фрік-кабаре Dakh Daughters. Участь також брала група "ДахаБраха".

За сюжетом з Америки на Франківщину, до Ворохти, прибуває група американців з важливою місією - знайти наречену для молодого Яро. Батько хлопця залишив заповіт, за яким син отримає у спадок мільйон доларів лише у тому випадку, якщо одружиться на свідомій українці.

Фільм знято за мотивами твору Ярослава Барнича. В історію української музичної культури Ярослав Барнич увійшов насамперед як автор оперети і пісні "Гуцулка Ксеня". У 1939 році всі твори Ярослава Барнича було заборонено радянською владою, а він був змушений емігрувати до Канади, а пізніше до США.

Варто також знати, що кінопроект стрічки став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Сума державного фінансування проекту склала 23 млн 871 тис. грн при загальній вартості виробництва 47 млн 742 тис. 800 грн. Картина вийде в прокат 7 березня 2019 року.

Давайте пригадаємо також, як звучить пісня Ярослава Барнича, котру не змогли витравити з народної пам'яті ні сталінські кати, ні наноси часу. Мабуть самі завдякі її щирої проникливості у серця не канула у Літу і п'єса великого митця "Гуцулка Ксеня".

"Метеопати, готуйтеся": Синоптик попередила українців про ускладнення погоди

четвер, 9 лютий 2023, 10:22

В Україні на вихідних очікується зміна погоди. За прогнозом синоптика Наталки Діденко, морози ослабнуть. Проте, за її словами, потепління супроводжуватиметься ускладненням погоди, передають Патріоти України. За її даними, тепліша та з опадами погода пр...

Ризик землетрусу в Україні: Сейсмолог розповів, яким регіонам загрожує небезпека

четвер, 9 лютий 2023, 9:56

Днями в Туреччині та Сирії руйнівні землетруси забрали життя тисяч людей. Україна знаходиться в зоні Вранча та розташована на північному краї того ж поясу, в якому сталися землетруси в цих двох країнах. Заступник директора Інституту геофізики ім. С. Су...