"Почему наше общество заслуживает смертельные ДТП", - журналіст

На думку деяких громадян, поліція не повинна переслідувати нетверезих водіїв, щоб додатково не провокувати ДТП.
ДТП. Ілюстрація: соцмережі.

"Почему наше общество заслуживает смертельные дтп? Пример", - написав журналіст Влад Антонов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Одесса! Ужас! Только что на Ивановском мосту Водитель сбил насмерть пешехода, и пытаясь скрыться с места ДТП, из-за погони за ним полицейского экипажа на 2-й заставе сам попадает в ДТП и разбивается на смерть. Итог: два трупа и горе в семьях. Берегите себя и будьте внимательны на дороге!"

Знаете кого обвиняют граждане в смерти пьяного водилы? Пам-пара-рам... Полицию! Мол не надо было гоняться - был бы жив... У меня все. Дохните дальше, громадяны".

На шляху до колонізації Червоної планети: Дрон Ingenuity оновив власний політний рекорд на Марсі (відео)

неділя, 29 травень 2022, 10:21

Дрон NASA на Марсі Ingenuity зняв відео рекордного за відстанню польоту, повідомляє NASA. Сам політ відбувся 8 квітня, він був 25-м з початку місії. . Гелікоптер подолав 704 метри зі швидкістю понад 19 км/год, це був найшвидший та найдовший політ дрон...

На "Азовсталі" загинула військова медикиня - тіло Героїні забрати не змогли

неділя, 29 травень 2022, 10:10

На металургійному комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі загинула військова медикиня Наталія Стребкова. Жінці було 45 років, її життя обірвалося 15 квітня через російських окупантів. Про це у Facebook розповіли її донька Ірина Шматко та чоловік Олексій Гару...