"Почти как Павлик Морозов": У окупованому Луганську бабуся "здала" внучку в "МГБ" за проукраїнську листівку

12-річна луганчанка знайшла патріотичну листівку і принесла додому, що дуже не сподобалося ватній бабусі.

У окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

В окупованому Луганську в День захисника України і свята козацтва, невідомі розкидали листівки «проукраїнського змісту». Така листівка потрапила в руки 12-річної дівчинки, чия бабуся за її проукраїнську позицію поскаржилася в «МГБ ЛНР». Про це повідомляють в соцмережі в групі «ЛНР - хроніки дурдому», передають Патріоти України.

За даними місцевих жителів, листівку - привітання бійцям ЗСУ знайшла 12-річна луганчанка і принесла в будинок. Її листівку побачила бабуся і звернулася до окупантів з «МГБ ЛНР». У співтоваристві пишуть:

«Забрала листовку у девчонки и давай наяривать в ментовку, мол так и так… Совсем недалеко от Павлика Морозова и отказных писем от родственников в период сталинских чисток. Молодежи Луганска не чужды украинские ценности, они родились и выросли в Украине, но их бабушки, пока живы, будут тащить своих внуков в „совок“. Мертвецы тянут молодежь с собой. Спасибо бабушкам, вы нам уже сделали сюрприз в 2014 году».


"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...