Подвиг героїв: "Кіборг" розповів, як українських бійців хотіли "викурити" газом з ДАП

Під час оборони Донецького аеропорту, бойовики пускали газ, аби викурити українських бійців. Про це розповів "кіборг" Ярослав Гавянець, повідомляють Патріоти України.

"Зранку 16 січня, їхні атаки дали результат. Нас було мало, а вони лізли звідусіль. Російський танк завалив невелику будівлю біля терміналу. І вони по цих розвалинах піднялись на третій поверх.

Через діри почали запускати до нас газ. Він роз'їдав очі, не давав дихати. Всі почали збігатись в одне місце - зал площею 50 квадратів. Туди газ не поступав і всі прибігали подихати свіжим повітрям", - говорить він.

"Я скинув шолом, в мене почалася паніка. Не тямлячи, що роблю, вибіг аж на вулицю. Заховався в одній кімнаті і тут по злітній смузі почала працювати їхня артилерія. Осколками кришило все кругом. Ліг на землю, побратим із моєї роти ліг на мене і почав собою прикривати від осколків. Оскільки я був без шолома, той намагався захистити мою голову. В той момент щось просвистіло і пролунав страшний вибух. Після нього нас просто потягнуло по підлозі до стіни", - додає військовий.

Джерело: Gazeta.ua

Звільняв Куп'янськ і воював за Бахмут: Окупанти вбили добровольця з Франції, у нього лишилося двоє дітей

субота, 25 березень 2023, 11:50

Російські окупанти вбили 29-річного француза Кевіна Давида, який рік захищав Україну на фронті у складі "Іноземного легіону". Про це повідомили у підрозділі французьких добровольців Task Force Baguette, передають Патріоти України. Кевін загинув у боях ...

В Україні готуються до закриття частини університетів: Міносвіти взяло курс на опанування робітничих спеціальностей

субота, 25 березень 2023, 11:45

Система освіти в Україні буде більше орієнтована на розвиток професійно-технічних закладів та навчання робітничим спеціальностям. При цьому паралельно підвищуватимуть вимоги до якості вищої освіти. Тому закриття університетів, які не відповідатимуть ви...