Погано поводився в школі: У США лікар прописав марихуану 4-річній дитині

Доктор Вільям Ейдельман поставив дитині діагноз біполярний розлад, а також синдром дефіциту уваги і прописав невеликі дози марихуани.
Марихуана. Фото: соцмережі.

У Каліфорнії лікар терапевт судиться за свою ліцензію після того, як він прописав печиво з каннабісом чотирирічному хлопчику, повідомляють Патріоти України.

Доктор Вільям Ейдельман поставив дитині діагноз біполярний розлад, а також синдром дефіциту уваги і прописав невеликі дози марихуани, які повинні допомогти хлопчикові контролювати гнів. Медична рада Каліфорнії вирішила, що лікар помилився з діагнозом і ухвалила постанову відкликати його ліцензію.
Ейдельман подав апеляцію на це рішення. Як повідомляється, батько хлопчика звернувся до лікаря Ейдельмана у вересні 2012 року, тому що його син погано поводився в школі. Лікар рекомендував невелику кількість марихуани. Це з'ясувалося, коли шкільну медсестру попросили дати хлопчикові печиво з каннабісом під час обіду.
У дитячому віці батько хлопчика сам страждав синдромом дефіциту уваги і біполярним розладом. При цьому, за словами чоловіка, він мав негативний досвід прийому "традиційних" препаратів, через які відчував себе "людською морською свинкою".
Пізніше він почав вживати марихуану, і це допомогло набагато краще. Раніше чоловік отримував препарат для свого старшого сина, у якого також було діагностовано біполярний розлад і синдром дефіциту уваги.

Фінський художник намалював картину "Пам'яті українського героя" (фото)

субота, 25 березень 2023, 23:53

Фінський художник Кай Стенвалл зобразив Героя України Олександра Мацієвського в останні секунди його життя, яке окупанти обірвали після слів «Слава Україні». Портрет захисника з’явився у Instagram митця, передають Патріоти України. Кай Стенвалл прослав...

На обличчя... натягнули маску за допомогою штучного інтелекту: Українські актори вимагають не випускати в ефір СТБ серіал із росіянином

субота, 25 березень 2023, 23:43

На телеканалі СТБ стартує показ серіалу «Останній лист коханого». Одну з головних ролей в кінокартині зіграв російський артист Прохор Дубравін. За допомогою дипфейку його обличчя замінили на українського актора Дмитра Саранскова. Українські актори закл...