Погано поводився в школі: У США лікар прописав марихуану 4-річній дитині

Доктор Вільям Ейдельман поставив дитині діагноз біполярний розлад, а також синдром дефіциту уваги і прописав невеликі дози марихуани.
Марихуана. Фото: соцмережі.

У Каліфорнії лікар терапевт судиться за свою ліцензію після того, як він прописав печиво з каннабісом чотирирічному хлопчику, повідомляють Патріоти України.

Доктор Вільям Ейдельман поставив дитині діагноз біполярний розлад, а також синдром дефіциту уваги і прописав невеликі дози марихуани, які повинні допомогти хлопчикові контролювати гнів. Медична рада Каліфорнії вирішила, що лікар помилився з діагнозом і ухвалила постанову відкликати його ліцензію.
Ейдельман подав апеляцію на це рішення. Як повідомляється, батько хлопчика звернувся до лікаря Ейдельмана у вересні 2012 року, тому що його син погано поводився в школі. Лікар рекомендував невелику кількість марихуани. Це з'ясувалося, коли шкільну медсестру попросили дати хлопчикові печиво з каннабісом під час обіду.
У дитячому віці батько хлопчика сам страждав синдромом дефіциту уваги і біполярним розладом. При цьому, за словами чоловіка, він мав негативний досвід прийому "традиційних" препаратів, через які відчував себе "людською морською свинкою".
Пізніше він почав вживати марихуану, і це допомогло набагато краще. Раніше чоловік отримував препарат для свого старшого сина, у якого також було діагностовано біполярний розлад і синдром дефіциту уваги.

Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...

У Німеччині трагічно загинув 5-річний хлопчик з України - його придавило шафою

середа, 28 вересень 2022, 15:30

У Німеччині трагічно загинув хлопчик, який через війну з родиною евакуювався з України. На 5-річного Тимура Незбжицького впала шафа. Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України. Родина переїхала до німецького міста Гота. Трагедія сталася увече...