Погода погіршиться: У найближчі дні Україну накриють дощі і мокрий сніг

​Майже на всій території країни випадуть сильні опади і знизитися температура повітря.

У найближчі дні в Україну прийдуть дощі зі снігом. Фото: 24tv.ua.

У вихідні, 29 і 30 жовтня, на українців чекає дощ і сніг. Майже у всіх областях випадуть опади. Зокрема в Києві прогнозують мокрий сніг, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У центральних і північних областях температура досягне позначки +5 ... + 6 ° С, а на сході України повітря прогріється від + 3 ° С до + 8 ° С.

У західних регіонах синоптики обіцяють короткочасні дощі та температуру +6 ... + 10 ° С. Невеликі опади очікуються і в південних областях, де буде + 11 ° С тепла.

Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.