"Поховайте в випускній сукні": У Харкові школярка викинулася з вікна (фото)

У Харкові учениця 11-го класу покінчила життя самогубством. Трагедія сталася на вулиці Велозаводській, 22. Про це пише NewsRoom, посилаючись на джерела в правоохоронних органах, повідомляють Патріоти України.

У четвер близько 09:00 місцеві жителі виявили під будинком тіло місцевої 16-річної школярки. Як з'ясувалося, дівчинка наклала на себе руки, вистрибнувши з вікна квартири на 12-му поверсі. Перед тим як накласти на себе руки, підліток залишила передсмертну записку.
"Всі, хто був важливий для мене, відвернулися в один день, кожен може звинувачувати себе. Я слабка, мене більше нічого не тримає, я і так прожила два зайвих місяці, всіх люблю. Поховайте в випускній сукні", - йдеться в посланні. Кримінальне провадження відкрито за статтею 115 КК України ("вбивство").

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...

В обхід санкцій: росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч