
У Маріуполі Донецької області двоє дівчаток 2002 і 2004 років народження зістрибнули з даху 12-поверхового будинку і розбилися на смерть, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу обласної поліції.
Так, трагедія сталася о 9:30 в Лівобережному районі. Свідком загибелі дітей стала місцева жителька, яка й повідомила правоохоронцям. Як повідомило "0629" джерело, дівчата загинули одразу, у їхніх кишенях були знайдені записки з текстом: "Поховайте нас разом".

Під'їзд будинку, з якого стрибнули підлітки, закривається. Проте, дівчата змогли піднятися на останній поверх і пробратися на горище. Воно закривається на замок, але там є дірка. Ось неї, ймовірно, дівчатка й пролізли.




За словами поліцейських, тіла лежать настільки близько один до одного, що є підстави вважати: вони не стрибнули, а просто зробили крок вниз разом.
Також уточнюється, що дівчаток звали Юля і Катя, вони — учениці 9 і 11 класів й хресні сестри. Одна з них жила на Слобідці, друга — на проспекті Перемоги.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...