Полетять замороженими: Шокуючі деталі колонізації Марсу

Перші астронавти відправляться на Марс в замороженому стані. Цей метод також зможуть викорисовувати для лікування людей з серйозними захворюваннями на Землі, повідомляють Патріоти України.

Астронавтів заморозять, у них сповільниться метаболізм і тоді на космічний борт не потрібно брати багато запасів їжі та води", - каже вчений Метью Ріган з університету Вісконсіна в Мадісоні.

За його словами, це найефективніший спосіб доставки людей на Марс. Це врятує астронавтів від небезпечного космічного випромінювання.

На озері Світязь впіймали щуку рекордних розмірів

неділя, 27 листопад 2022, 0:05

На Волині рибалки впіймали рибу рекордного розміру. Ярослав Міщук виловив 16-кілограмову щуку. Фото телеканал Трофей опублікував у Facebook, пише Район Шацьк. . Щуку вдалося впіймати на озері Світязь. . "Осінній бонус 22.10.2022 озеро Світязь 16 з н...

Співвітчизники прямо охарактеризували старлеток набитими дурами: Відомі українки в День пам'яті жертв Голодомору похизувалися вечіркою з тістечками у Версалі (відео)

субота, 26 листопад 2022, 23:20

Санта Дімопулос і компанія влаштували костюмоване чаювання в парижському Версалі . Колишня солістка гурту «ВІА Гра» Санта Дімопулос у своїй соцмережі виставила відео та світлини, на яких весело проводить час з подругами у парижському Версалі. Шанувал...